Geriausi
Apklausa
Ya.lt planuoja iš naujo pradėti skaičiuoti lankytojų komentarus ir naujienas. Ar pritariate tam?
TAIP
NE
Draugai
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
SPAUSTI PAVEIKSLIUKĄ

alt


Skiltyje Žaidimai patrakusi naujiena - tai žaidimas Travis Pastrana: Super Mega Nitro Jump. Pagrindinis šio žaidimo herojus - pats Travis Pastrana. Kartu su juo ir jo beprotiškiausiais triukais galėsite išdykauti kaip tik norite: per trasa skristi raketa, joti asilu, minti mažu triratuku arba lėkti tradiciniu motocross motociklu, kuriuo važinėdamas ir išgarsėjo mūsų žaidimo herojus Travis Pastrana. Skiltis Žaidimai perspėja - Nebandykite to atlikti patys!

Žaidimai - Travis Pastrana: Super Mega Nitro Jump

(valdymas ir patarimai)


Skilties Žaidimai pristatoma naujiena yra ypatinga, kadangi skiriasi nuo tradicinių Motocross žaidimų, kuriuose tiesiog reikia sėkmingai pervažiuoti trasa ar surinkti kuo daugiau taškų. Žaidime Travis Pastrana Super Mega Nitro Jump, kaip jau minėjome, Jūs būsite pats garsusis motocross'o čempionas Travis Pastrana, kuris laisvu laiku atlieka įvairias šunybes ar beprotybes važinėdamas įvairiomis transporto priemonėmis. Žaidimo Travis Pastrana Super Mega Nitro Jump pradžioje Jūs galėsite pasirinkti, kokia priemone norėsite įveikti trasą: asilu, raketa, triratuku, kėde ant ratuku ir t.t. Kiekviena iš pasirinktų transporto priemonių, jeigu jas taip galime vadinti, Jūs atliksite skirtingus triukus. Taip pat, galėsite pasirinkti paleidimo rampą: tradicinę redbull rampą, rastą, geizerį ir kiti beprotiški būdai.Valdymas:
SPACEBAR - Nitro
A, S, D, F - Triukai
RODYKLĖS - Apsisukimai

Žaidimo Travis Pastrana Super Mega Nitro Jump valdymas galbūt nėra sunkus, tačiau visa tai, Jūsų labui tam, kad galėtumėte smagiai praleisti laiką. Vos nepamiršome paminėti - pasistenkite pakeliui nepraleisti No2 ženkliukų, kurį suteiks papildomo Nitro. Tikimes, jog žaidimas Travis Pastrana Super Mega Nitro Jump, kurį įgarsino ir turbūt sumąstė pats Travis pastrana, patiks Jums, skilties žaidimai lankytojai.
 (balsų: 7)
 admin - 1 vasario 2010 | Peržiūrų: 3664 
pratybu atsakymai