Geriausi
Apklausa
Ya.lt planuoja iš naujo pradėti skaičiuoti lankytojų komentarus ir naujienas. Ar pritariate tam?
TAIP
NE
Draugai
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
LABAS: kai centrinėje Australijoje gyvenančios Valibri genties vyrai sveikinasi, jie spaudžia ne rankas, o penius.
DEŠRAINIAI: Šiaurės Ugandoje gyvenanti Karamoja gentis prie savo penių pririša svarmenis tam, kad jie taptų ilgesni – kartais tokio ilgio, kad vyrams tenka susirišti juos mazgu. Tuo tarpu Vanuatu valstybėje gyvenanti Mambų gentis penius vynioja į keliolikos metrų ilgio audinį – tuomet jų peniai atrodo net 40 cm ilgio.
ILGUMAS IR TRUMPUMAS: pasak Kinsey instituto, didžiausias išmatuotas stovintis penis buvo 33 cm ilgio. Trumpiausias buvo tik 4,3 cm ilgio.
DVIGUBAS: 1609 metais daktaras Weckeris Bolonijos mieste aptiko lavoną, kuris turėjo 2 penius. Nuo to laiko dokumentais patvirtinti 8 tokio apsigimimo atvejai.
TOKIA ILGA NAKTIS: Tarp Polinezijoje gyvenančių Mangajų priimta, kad 18-mečių poros mylisi vidutiniškai 3 kartus per naktį, kiekvieną naktį. Po kelerių metų, savaitinis vidurkis nukrenta iki 14 kartų per savaitę.
GREITIS: Maksimalus išmatuotas greitis, kuriuo erotinis jaudinimas plinta iš odos į smegenis, yra apie 230 km/h.
COITUS SEMI-INTERRUPTUS: jaunavedžiai padavė į teismą viešbutį Holiday Inn ir reikalauja iš jo 10 tūkst. dolerių kompensacijos už tai, kad jų lytinis gyvenimas sutriko po to, kai viešbučio darbuotojas įėjo į jų kambarį tuo metu, kai jie dulkinosi.
LES LIAISONS DANGEREUSES: mažiausiai 500 amerikiečių kasmet uždūsta, mėgindami sumažinti deguonies patekimą į smegenis ir taip sustiprinti orgazmą.
NOBLESSE OBLIGE: Anglijos karalius Edvardas VII, kuris buvo labai storas, turėjo specialų stalą, sukonstruotą taip, kad prie jo sėdint būtų patogu dulkintis.
GROŽIS: Šešioliktame amžiuje aristokratės manė, kad yra labai elegantiška auginti ilgus plaukus intymioje vietoje. Šie būdavo tepami pomada ir rišami kaspinais.
DAIKTADĖTIS: Keturioliktojo amžiaus Vakarų Europoje itin kilmingiems bajorams buvo leidžiama demonstruoti savo genitalijas, kyšančias iš po trumpos tunikos. Mažiau gamtos apdovanotieji galėjo nešioti odinį maišelį, vadinamą daiktadėčiu.
PRANCŪZIŠKA MIRTIS: Prancūzijos Prezidentas Francois Faure 1899 metais mirė viešnamyje, lytinio akto metu, taip išgąsdindamas savo vakaro draugę, kad jos makštis taip susitraukė, kad Prezidento peniui pašalinti prireikė chirurgo įsikišimo.
DĖMESIO MISIONIERIAMS: Turint omenyje dabartinį lytinių santykių dažnį, vidutinei amerikiečių porai prireiktų daugiau nei ketverių metų, kad išbandytų visas 529 Kamasutroje aprašytas pozas.
 (balsų: 17)
 admin - 25 kovo 2009 | Peržiūrų: 7895 
pratybu atsakymai