Geriausi
Apklausa
Ya.lt planuoja iš naujo pradėti skaičiuoti lankytojų komentarus ir naujienas. Ar pritariate tam?
TAIP
NE
Draugai
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
1. Didžiausia pasaulio krūtinė - 38KKK
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

2009 metų pradžioje Brazilietė Sheyla Hershey, Guiness'o Pasaulio Rekordų organizacijos buvo pripažinta turinčią didžiausią krūtinę. Po daugiau nei devynių plastinių operacijų ir daugiau nei 5L silikono, jos krūtinė yra 38KKK dydžio.

Norma Stitz, iš aštuntojo paveikslėlio, turi didžiausias natūralias krūtis.

2. Egzistuoja organizacija kovojanti dėl moterų teisės būti be viršutinės drabužių dalies
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

GoTopless.org yra JAV organizacija, kuri tvirtina, jog moterys turi tą pačią konstitucinę teisę rodytis viešumoje nuoga krūtine kaip ir vyrai. Organizacija dažnai rengia (pusnuogius) susirinkimus, siekiant kovoti už šia teisę.

3. Kairioji krūtis dažniausiai didesnė
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Nėra visiškai identiškų abiejų krūtų ir dažniausiai tai kairioji krūtis, kuri būna didesnė. Tačiau skirtumas toks nežymus, kad net nepastebėtumėte. Speneliai taip pat būna skirtingų dydžių, bei pakrypę į skirtingas puses.

4. Krūtinė - pirmas dalykas, kurį vyrai pastebi moteryje.
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Čia ne naujiena. Tyrimas atliktas Victoria universitete, Wellingtone parodė jog krūtinė yra pirmasis dalykas kurį pastebi vyrai ir stebi ją nepalyginamai ilgiau negu kitas vietas. Nėra ko gėdytis, kadangi kitas tyrimas parodė, jog žiūrėjimas į moters krūtis po kelias minutes į dieną pagerina vyro sveikatą ir prideda nuo keturių iki penkių gyvenimo metų.

5. Vyrai gali žindyti
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Tai itin reta, bet kadangi vyrai taip pat turi pieno liaukas kaip ir moterys, jie turi galimybę išskirti pieno

6. Anglija - didžiausias krūtis turinti šalis Europoje
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Apklausa atlikta apatinio trikotažo gamintojų Triumph parodė, jog Didžiosios Britanijos moterys turi didžiausias krūtis. Daugiau nei pusė šios šalie moterų nešioja D dydžio liemenėles. Danija liko antrą, o Olandija - trečia. Priešingai nei anglės, Italijos merginos turi mažiausias krūtis - 68% merginų nešioja B dydžio liemenėles

7. Viena krūtis vidutiniškai sveria 0,5kg
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Vidutiniškai viena krūtis sveria 0,5kg (1.1lb). Kiekviena krūtis sudaro 4-5% kūno riebalų bei vidutiniškai 1% viso moters kūno svorio.

8. Krūtys storėja
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

20-taisiais gyvenimo metais, jūsų krūtys būna sudarytos iš riebalų, pieno liaukų ir kolageno (jungiamasis audinys, kuris palaiko jų stangrumą). Tačiau bėgant laikui, pieno liaukos ir kolageno kiekis mažėja, sudarydami daugiau vietos reibalams, taigi dėl prisidėjusių "drebučių" krūtinė vis labiau artėja prie žemės.

9. Krūtų pasidininimas gali privesti prie savižudybės
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Moterys įsigyjusios krūtų implantus yra tris kart labiau linkusios į savižudybę, pavojų, kuris didėja bėgant laikui. Kaip teigia 2007 metų plastinės chirurgijos metraščiai, vargu ar implantu toksiškumas sukelia šį poveikį. Labiau tikėtina, jog moterys, atlikusios krūtų didinimo operaciją yra labiau linkusios į užslėpta psichinę ligą, kuri jas priveda savižudybei.

10. Krūtų implantai taip pat gali apsaugotis jus nuo mirties.
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Didelės krūtys stebuklingai išgelbėjo Izraeliete moterį nuo mirties. Nelaimė įvyko per Hezbollah raketų paleidimą. Krūtų didinimo operaciją auka buvo pasidariusi prieš dvejus metus. Karo metu ji buvo sužeista šrapnelio, tačiau dėka implantų išgyveno. Nukentėjusioji jaučiasi puikiai, tačiau implantas neišgyveno.

11. Krūtų implantai populiariausia kosmetinė operacija JAV
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

2 000 000 moterų JAV turi krūtų implantus. Tai populiariausia kosmetinė operacija, aplenkianti nosies plastinę operaciją bei reibalų nusiurbimą. Amžiaus vidurkis, kuriuo moterys įsigyja krūtų implantus yra 34.

12. Kinijoje, jūs galite rinktis liemenėlių studijas.
12 faktų apie krūtinę, kurių nežinojai

Hong Konge jūs galite gauti mokslinį Liemenėlių studijų laipsnį iš Hong Kongo Politechnikos Universiteto, kuriame jus apmoko kaip sukurti ir pagaminti liemenėlę.
 (balsų: 33)
 admin - 5 balandžio 2010 | Peržiūrų: 15065 
pratybu atsakymai